Spaar bij de PLUS voor onze WTC kas!

05 september 2021


Beste leden van WTC,
Onze hoofdsponsor van het Pinkstertoernooi, de PLUS, heeft een erg leuke actie voor sportclubs: de 'spaar je club gezond' actie waarmee we tot euro 12.500,- kunnen sparen voor WTC!

Van 5 september t/m 13 november ontvang je bij de PLUS bij elke 10 euro aan boodschappen en bij geselecteerde actieproducten een sponsorpunt. Dit is een voucher met een unieke code. Deze unieke code kun je activeren op de volgende site  plus.nl/sponsorpunten. Ga naar deze site en selecteer de Wezepse tennisclub. Je komt daarna op een nieuwe pagina waar je de unieke code kan toevoegen. Door het toevoegen van deze unieke code aan onze club krijgt WTC sponsorgeld toegekend. Hoe makkelijk verdienen is dat!!

 
Hoe meer sponsorpunten je spaart, hoe meer euro's dat oplevert voor de kas van WTC! Mocht je dit te omslachtig vinden, dan mag je de vouchers ook inleveren in de brievenbus naast de ingang van de kantine. Dan zorgen wij dat jouw vouchers ingevoerd worden.

Meer informatie over deze actie kun je terugvinden op https://www.plus.nl/info-spaar-voor-je-club

Jij spaart toch ook mee voor WTC! Je steunt dan onze sponsor en onze club.
 
Met vriendelijke groet,
Het bestuur van WTC

Nieuwscategorieën

Vragen?

logo

E-mail

[email protected]

Telefoon

+31 38 376 3703

Wezepse TC

Heikamp 4
8091 RC Wezep